Doprava od 121 Kč • Dodání do průměrně 5 pracovních dní

O nás

O nás

Kdo jsme?

Jsme česká firma sídlící ve středočeském kraji nedaleko Prahy a reklamě se věnujeme už přes 25 let. Velkým i malým firmám poskytujeme kompletní zpracování jejich zakázek, od vytvoření grafického návrhu přes digitální či velkoformátový tisk až po konečnou realizaci.

Jsme schopni Vám vytisknout širokou škálu reklamních tiskovin, kterými jsou vizitky, letáky, plakáty či brožury ale i bannery, roll-upy či firemní trička. Reklamní tiskoviny Vám rádi vytiskneme v libovolném množství, od jednoho kusu po tisíce kusů.

V roce 2022 jsme naše podnikání rozšířili o online zadávání zakázek do tisku prostřednictvím založení e-shopu tiskdomino.cz. Nový e-shop má za cíl usnadnit a urychlit objednávací a zadávací proces. Zákazníci k objednání potřebují pouze tisková data a své letáky, katalogy či samolepky si mohou objednat během několika minut, a to zcela individuálně.

Naše hodnoty a náš tým

Největší důraz klademe na kvalitu vyrobených produktů společně s rychlostí výroby. Všechny reklamní produkty vám vyrobí náš tým zkušených odborníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru.

O váš grafický návrh se postará náš grafický tým, který tisková data předá do výrobního týmu. Výrobní tým se stará o kvalitu tisku a rychlost tisku. Nakonec objednávky spáruje a zabalí náš balící a expediční tým, který dohlíží na precizní a kvalitní zabalení vaší zásilky.

Tiskoviny a ostatní reklamní produkty vyrábíme a doručujeme do 3-5 pracovních dnů. U některých produktů nabízíme také express nebo super express expedici. Produkty doručujeme po celé České republice.

Podívejte se na reference od našich klientů a inspirujte se produkty, které si u nás nechali vyrobit.

Více referencí

Co všechno vyrábíme?


Vytiskněte si reklamní tiskoviny snadno, rychle a online.

Jít tisknout