Doprava od 121 Kč • Dodání do průměrně 5 pracovních dní

Dodací podmínky | Tiskdomino.cz

Dodací podmínky

Doba doručení

Všechny objednávky doručujeme do průměrně 3-5 pracovních dnů dle technologické náročnosti výroby produktu. Termíny doručení se vždy týkají pouze pracovních dnů, o víkendech a svátcích vám doručení objednávky nejsme schopni zajistit.

U vybraných produktů nabízíme možnost vybrat si rychlejší termín expedice:

Pro splnění termínu expedice je nutné splnit následující body:

Ceny a možnosti dopravy

Vaši objednávku si můžete osobně vyzvednout na naší pobočce v Berouně nebo si můžete zvolit dopravce PPL, který Vám zásilku přiveze přímo k Vám domů nebo třeba do práce nebo dopravu Zásilkovnou na výdejní místo nebo do Z-Boxů. Dopravce PPL je nejspolehlivější a nejrychlejší možnou variantou doručení.

Při přebírání zásilky si jí nejprve pečlivě zkontrolujte. Pokud vidíte, že je zásilka jakkoli poškozená, pomačkaná či rozbitá trvejte na sepsání protokolu o poškození přímo s dopravcem, který vám balíček dovezl.

Všechny zásilky balíme s nejvyšší pečlivostí a děláme vše proto, aby produkt nebyl při přepravě rozbit. Pokud taková situace nastane a vy dostanete poškozený produkt, neváhejte nás kontaktovat na naší zákaznické lince a my s Vámi všechny potřebné náležitosti doplníme a situaci vyřešíme.

Možnosti platby

Svou objednávku můžete zaplatit:

Všechny typy plateb jsou ZDARMA.

Vyzvednutí zásilky

Osobní vyzvednutí objednávek je možné na naší pobočce v Berouně každý všední den od 8 do 16 hodin. K vyzvednutí mějte prosím připravené číslo objednávky anebo jméno, na které byla objednávka zadána.