Doprava od 121 Kč • Dodání do průměrně 5 pracovních dní

Tričko s potiskem

Tričko s potiskem

Nechte si u nás potisknout trička online

Trička s potiskem skvěle doplní Vaše reklamní tiskoviny. Jsou totiž univerzálním reklamním produktem, který využijete například během firemních akcí, festivalů či veletrhů.

Tento formulář slouží pouze jako představa o ceně triček s potiskem. Je to tedy pouze náhled kalkulace, ne přímo zadávání triček do tisku. Potisk triček je totiž ve většině případů individuální záležitost s rozdílnými požadavky.

Níže si můžete zkusit zadat požadované vlastnosti ale finální poptávku se všemi informacemi nám prosím pošlete na e-mail tisk@studiodomino.cz nebo zavolejte na telefonní číslo 603 260 989 a my Vám se zadáním objednávky rádi pomůžeme.
 

Více informací o potisku triček

Trička na potisk nabízíme ve standardních velikostech XS-3XL. Vybrat si můžete z široké nabídky typů triček. Rádi Vám doporučíme typy triček, které budou splňovat Vaše požadavky a přání. Vybrat si můžete:
  • klasické pánské
  • klasické dámské
  • klasické unisex
  • s límečkem pánské
  • s límečkem dámské
Všechny typy triček mají gramáž 180 - 200 g/m2 a disponují silikonovou úpravou. Trička jsou vyrobena ze 100% bavlny a mohou se prát na 40 °C. Trička nabízíme v několika barvách, jejichž nabídku Vám pošle naše zákaznická podpora a vyberete si tu, která se Vám nejvíce zalíbí. 
Potisk na tričko můžete umístit na přední či zadní stranu nebo na rukáv či prso. Jednotlivé umístění potisků můžete snadno kombinovat. Velikost potisků záleží pouze na Vaší fantazii. Zkuste velký potisk A3 přes celá záda nebo naopak malý potisk do A5 na rukáv. Vše záleží jen na tom, k jakému účelu budete chtít trička vyrobit. 

Objednávky triček expedujeme standardně do 5 pracovních dnů bez příplatku. Express expedici v tomto případě nenabízíme, jelikož není technologicky možné trička potisknout v kratším časovém intervalu.